RAMŪNAS MIKULSKAS
advokatas, partneris

Kontaktai

Tel. +370 5 219 5800
Mob. +370 698 13 776
El. paštas: ramunas.mikulskas@lawsuit.lt

Praktikos sritys

Baudžiamoji teisė, administracinė teisė, komercinė ir įmonių teisė, sutarčių teisė, šeimos teisė, paveldėjimo teisė, žemės ir nekilnojamojo turto teisė, darbo teisė, konkurencijos teisė, fizinių ir juridinių asmenų bankroto teisė, intelektinės nuosavybės teisė, mokesčių teisė, žmogaus teisių gynimas.

Profesinė patirtis

Advokatas Ramūnas Mikulskas yra vienas iš advokatų kontoros Mikulskas, Baliūtis, Vasilionokas ir partneriai LAW&SUIT steigėjų ir įkūrėjų. Advokatas teisine praktika užsiima daugiau nei penkiolika metų. Nuo 2002 m. įrašytas į praktikuojančių advokatų sąrašą. Ilgus metus taip pat buvo paskirtas Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos teikimo baudžiamosiose bylose koordinatoriumi. Šiuo metu advokatas taip pat yra Lietuvos arbitražo teismo arbitras.

Advokatas yra sukaupęs ilgametę bei įvairiapusę patirtį atstovaujant klientų interesams skirtingose teisės srityse. Teikia kvalifikuotą teisinę pagalbą tiek administracinėse bylose, tiek ginant bei atstovaujant klientams skirtingų kategorijų sudėtingose baudžiamosiose bylose visose baudžiamojo proceso stadijose: nuo ikiteisminio tyrimo iki teisminio proceso visų instancijų teismuose. Taip pat atstovauja klientų interesams įvairiuose ikiteisminiuose ir teisminiuose ginčuose šeimos, paveldėjimo, draudimo, darbo, verslo bei įmonių, sutarčių, mokesčių, konkurencijos, intelektinės nuosavybės, bankroto, žemės bei nekilnojamojo turto teisės srityse. Nuolat konsultuoja žinomas Lietuvos įmones įvairiais komercinės ir verslo teisės bei kasdieniniais įmonių bei darbo teisės klausimais. Ilgametė advokato patirtis leidžia klientui ne tik išspręsti iškilusias teisines problemas, tačiau užbėgti joms už akių bei išvengti galimų rizikų.

Teikiamų advokato teisinių paslaugų pobūdis labai įvairus: nuo kvalifikuotų konsultacijų teikimo, taip pat sutarčių, įmonės teisinių dokumentų ar procesinių dokumentų teismui rengimo iki tarpininkavimo bei dalyvavimo derybose, atstovavimo ikiteisminio tyrimo įstaigose, valstybinio valdymo ir kitose institucijose, asociacijose, įvairiose įmonėse bei organizacijose, arbitražuose bei teismuose. Teisinę pagalbą advokatas teikia tiek fiziniams, tiek ir juridiniam asmenims.

Karjera

Nuo 2012 m. advokatas, partneris advokatų kontoroje Mikulskas, Baliūtis, Vasilionokas ir partneriai LAW&SUIT
2006 - 2012 m. advokatas advokatų kontoroje Misiūnas ir partneriai
2002 - 2006 m. advokatas Naujosios Vilnios advokatų kontoroje
2001 - 2002 m. advokato padėjėjas Naujosios Vilnios advokatų kontoroje

Išsilavinimas

2001 m. Mykolo Romerio universitetas, teisės magistro kvalifikacinis laipsnis
1999 m. Mykolo Romerio universitetas, teisės bakalauro kvalifikacinis laipsnis

Kalbos

Lietuvių, rusų, anglų