RENALDAS BALIŪTIS advokatas, partneris

RENALDAS BALIŪTIS
advokatas, partneris

Kontaktai

Tel. +370 5 219 5800
Mob. +370 686 15 048
Faks. +370 5 219 5523
El. paštas: renaldas.baliutis@lawsuit.lt

Praktikos sritys

Įmonių teisė, draudimo teisė, transporto teisė, darbo teisė, bankroto ir restruktūrizavimo teisė, šeimos teisė, statybos teisė, žemės teisė, nekilnojamojo turto teisė, sutarčių teisė, medicinos (sveikatos) teisė, teisminiai ir arbitražiniai ginčai, civilinių ir administracinių ginčų sprendimas, atstovavimas ir gynyba baudžiamosiose bylose.

Patirtis

Advokatas Renaldas Baliūtis yra vienas iš advokatų kontoros Mikulskas, Baliūtis, Vasilionokas ir partneriai LAW&SUIT steigėjų ir įkūrėjų. Renaldas turi daugiau kaip 16 metų teisinio darbo patirties. Advokato praktika užsiima daugiau nei 12 metų, per kuriuos sukaupė daug žinių ir patirties konsultuodamas ir atstovaudamas Lietuvos ir užsienio įmonėms bei fiziniams asmenims įvairiais teisminio proceso klausimais visų instancijų teismuose.

Renaldas Baliūtis vertinamas kaip advokatas, sukaupęs labai didelę patirtį draudimo teisiniuose santykiuose. Konsultuoja įvairiais draudimo sutarčių sudarymo, vykdymo klausimais, atstovauja klientų interesams teismuose.

Advokatas yra patyręs įmonių įsigijimo, įmonių ir įstaigų steigimo, reorganizavimo, likvidavimo srityse, taip pat rengiant akcijų pirkimo-pardavimo sutartis. Sukaupęs didelę profesinę patirtį įmonių ir fizinių asmenų bankroto bylose.

Klientai vertina Renaldo darbo teisės žinias įvairiais darbo teisės klausimais, įskaitant darbo sutarčių, kolektyvinių sutarčių sudarymo bei dėl ginčų, kylančių iš darbo teisinių santykių. Taip pat atstovauja klientams, esant ginčams dėl nesąžiningos konkurencijos.
Advokatas teikia teisines paslaugas sprendžiant ginčus santuokos nutraukimo bylose, ginčuose dėl vaikų ir tėvystės (motinystės) nustatymo, išlaikymo priteisimo.

Renaldas Baliūtis turi sukaupęs didelę patirtį konsultuojant ir atstovaujant klientams nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sandoriuose, ginčuose susijusiuose su sandorių ginčijimu, ginčuose tarp paveldėtojų, bendraturčių.
Taip pat advokatas atstovauja ginčuose kylančiuose iš tarptautinio krovinių vežimo sutarčių pagal Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties konvenciją (CMR).
Renaldas gina pacientus dėl netinkamai teiktų asmens sveikatos priežiūros paslaugų ir kituose civiliniuose ginčuose.

Profesionali įtariamųjų gynyba ikiteisminiame tyrime, kaltinamųjų - baudžiamosiose bylose bei nukentėjusiųjų, civilinių ieškovų ir atsakovų atstovavimas baudžiamajame procese.
Advokatas yra rekomenduojamas arbitru Vilniaus Tarptautinio ir Nacionalinio Komercinio Arbitražo bei Lietuvos arbitražo teismo.

Karjera

Nuo 2013 m. Lietuvos arbitražo teismo arbitras
Nuo 2012 m. advokatas, partneris advokatų kontoroje Mikulskas, Baliūtis, Vasilionokas ir partneriai LAW&SUIT
2005–2012 m. advokatas advokatų kontoroje Misiūnas ir partneriai
2004–2005 m. advokatas advokato V. Kojalos kontoroje
Nuo 2003 m. VŠĮ Vilniaus tarptautinio ir nacionalinio komercinis arbitražo arbitras
2002–2004 m. advokato padėjėjas advokato V. Kojalos kontoroje
2000–2002 m. Ūkio ministerijos Juridinio skyriaus vyriausiasis juristas, AB Lietuvos energija valdybos narys, AB Mažeikių nafta stebėtojų tarybos narys

Išsilavinimas

2001 m. Mykolo Romerio universitetas, teisės magistro kvalifikacinis laipsnis.
1999 m. Mykolo Romerio universitetas, teisės bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

Kalbos 

Lietuvių, rusų, anglų

Narystė

Lietuvos advokatūros narys